CZ/SK/EN Fun PRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
bredrik
Nováček
Nováček
Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 28. 02. 17

[Z]Nábor na Admina Empty [Z]Nábor na Admina

Tue Feb 28, 2017 9:24 pm
Nick na serveru : Bredrik (Jak jinak)

SID (SteamID X64):76561198116092695

Věk: 16 a o trochu více

Odkaz na váš steam profil:  http:// steamcommunity.com/profiles /76561198116092695/

Aktivita na serveru: Denně tak 5-6 hodin

Bany, které jsem dostal (Vac,bany na serveru atd.): Nikdy/Never

Něco o mně: Moje reálné jméno není důležité, jak tady tak v realném světě jsem známí pod přezdívkou BREDRIK, nějaký ten pátek jsem pohlcen počítačovými hrami, ujížděl jsem hodně na MMORPG hrách, které mě časem omrzeli a našel jsem hru jménem League of Legends kterou jsem si zamiloval, pak mě ale taky omrzela, tak jsem hledal a hledal, než mě přátelé přivedli ke hře RUST kterou jsem si zamiloval a stále ji miluji, trávím v ní hodně času, snažím se v ní pomáhat na serverech, atd... Však to všichni známe, První láska a Láska na první pohled <3 <3

Proč právě já: Byl jsem adminem na pár serverech, mám zkušenosti s konzolí a příkazy, rád řeším problémy( to málo kdo) , mám kladný vztah k téměř všem lidem, nejsem zaujatý v řešení problémů a znám se skoro s celým admin týmem dost dlouho, takže bych si nemusel zvykat, to je k tomu Proč Právě Já Smile

Průměrné FPS ve hře:  60 a více

Průměrný PING ve hře: S internetem kolem 13 až 17 ms, Bez internetu kolem 5000 ms až do 5000 ms Smile

Případné poznámky: Mám trpělivost ale výbušnou povahu


Naposledy upravil bredrik dne Tue Feb 28, 2017 10:04 pm, celkově upraveno 1 krát
avatar
arciCZ
Nováček
Nováček
Poèet pøíspìvkù : 2
Join date : 26. 02. 17

[Z]Nábor na Admina Empty Re: [Z]Nábor na Admina

Tue Feb 28, 2017 9:52 pm
Zamítnuto
- Slabá přihláška
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru