CZ/SK/EN Fun PRO
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Goto down
avatar
erik125
Nováček
Nováček
Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 07. 07. 17
Age : 22

[Z]Žiadosť o admina na Minecraft server Empty [Z]Žiadosť o admina na Minecraft server

Fri Jul 07, 2017 11:38 pm
Nick na serveru:  erik125
Věk:  15 rokov
Aktivita na serveru: 2-4 hodiny denne
Proč právě já: som trpezlivý ,spoľahlivý a kľudný človek. Minecraft hrávam od 9. rokov takže mam celkom veľkú skúsenosť s hrou a taktiež s adminovanim.  NO a rad by som pomáhal hráčom dozeral na nich či nemajú hacky a tiež by som dohliadal na dodržiavanie poriadku a rešpektovanie pravidiel atď.  
Něco o mě:   Volám sa Erik, bývam v Žilinskom kraji na Orave v meste Námestovo mam 15 rokov a chodím do 9. ročníku základnej školy. Medzi moje koníčky patri PC, hudba, fotbal, a jazda na bicykli a niekedy cez víkend aj posedenie s kamarátmi. Tiež mám vysoký vzťah k autám či už v hrách alebo v realite.
Bany které jsem na Fun Pro dostal: zatím som nedostal žiadny ban.

Případné poznámky: A nakoniec by som vám chcel povedať že vašemu serveru by som bol rád nápomocný ako Admin.Toto je z mojej strany všetko.
avatar
Jephi
Minecraft HLSA
Minecraft HLSA
Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 01. 02. 17

[Z]Žiadosť o admina na Minecraft server Empty Re: [Z]Žiadosť o admina na Minecraft server

Thu Jul 27, 2017 6:21 pm
Nesplňuješ podmínky
Zamítám,LOCK
Návrat nahoru
Povolení tohoto fóra:
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru